Darren Aronofsky

8,1
6 238 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Darren Aronofsky

Darren angarzuje do swoich filmów, aktorów którzy grali w Pi. Taka drobna ciekawostka którą możliwe, że ktoś już odkrył a nawet zapisał :P

Guzik_5

Oczywiście chodziło mi o to, że angaŻuje. Przepraszam i pozdrawiam.

użytkownik usunięty
Guzik_5

tzn masz na mysli, ze w kazdym jego nastepnym filmie zagral ktos z Pi???
bo wiesz twoja wypowiedz jest troche "malo skladna i dokladna" ;)

Wiesz w gruncie rzeczy to nieiwlele filmow zrobil od premiery Pi (az dwa!), wiec to troche ciekawostka malo ciekawa, a bardziej pobiegajaca pod zwykly zbieg okolicznosci ;P

W Żródle grają Hugh Jackman i Rachel Weisz, więc nie wiem skąd ta teoria.

użytkownik usunięty
Binula

no ale chyba tam gra truszke wiecej aktorow niz tylko dwie osoby, czyz nie? ;>

Ale ko9lega i tak nie wyjasnil co i kogo ma na mysli... czekamy

Przepraszam, ale nie jestem w stanie sobie przypomnieć, o co mi tak naprawdę chodziło bodaj 3 lata temu. Wiadomość następująca po tej pierwszej, miała tylko na celu skorygować mój błąd w słowie "angażuje".

Pozdrawiam.

Guzik_5

Co nie zmienia faktu,że nie odpowiedziałeś na pytanie. Domyślam się,że chodzi Ci o Ellen Burstyn. Pozdrawiam;-)

użytkownik usunięty
Guzik_5

Co nie zmienia faktu, ze 5 lat temu Aronofski mial na koncie zaledwie 2 filmy, z czego jednym bylo wlasnie Pi... chyba zbyt pochopnie na wyciaganie takich wnioskow hehe.

PS w bynajmniej nie grala Elen B.

Nie za bardzo rozumiem Twój post. Przemyśl i napisz jeszcze raz.

użytkownik usunięty
Binula

A czego nie rozumiesz? Koles po 2 filmach ronofskiego wyciagnal wniosek, ze "w kazdym filmie Aronofskiego graja ci sami aktorzy"... cos tu jest nie do zrozumienia??

użytkownik usunięty

ucielo mi jedynie kawalek "PSu". Mialoi byc: "w Pi nie grala Ellen Burklyn"

użytkownik usunięty

eee.... Burstyn!!! ;)

Znanym faktem jest że Darren lubi zatrudniać do swoich dzieł osoby mu znane, niekonieczne z Pi ale z swojego kręgu - przyznał się do tego w wywiadach...

użytkownik usunięty
Raven_13

A to mi nowosc! Akurat wiekszosc rezyserow, jak zauwazysz, woli wspolparcowac z znanymi juz sobie aktorami...

weź sobie już odpuść kobieto, bo aż żał czytać te Twoje przepełnione złośliwościami posty.

Binula

*żal

użytkownik usunięty
Binula

No a co w tym bylo zlosliwego?

Np. "a to mi nowość". Nie idzie normalniej?

użytkownik usunięty
Binula

Chyba masz jakies zle nastawienie do mnie.

Nie jest to nowosc, bo wiekszosc rezyserow pracuje z aktrami, z ktorymi prywatnie sie przyjazni...

Nie mam do nikogo złego nastawienia, bycie miłym czyni cuda.
Pozdrawiam:-)

Binula

Prawda, a teraz przestańcie kontynuować tę rozmowę, bo nic nowego nie wnosicie (w przeciwieństwie do mnie, jako twórcy tego tematu).

Pozdrawiam.

Guzik_5

No co Ty;-)

Wyłącz kobieto agresor, bo widać, że aż Cie nosi. Take it easy. Pozdrawiam i wyłączam się z tej owocnej dyskusji.

Binula

W każdym z trzech filmów Darrena zagrał Mark Margolis. Zagra również w The Wrestler, a i pewnie w The Fighter

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones