Darren Aronofsky

8,1
6 238 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Darren Aronofsky

Aronofsy przez swoje filmy po prostu oczyszcza dusze odbiorcy! Jak dla mnie film można nazwać genialnym gdy sie skończy a my siedzimy bez ruchu wgapiając sie w czarny ekran przez 30minut i po prostu czujemy jakby ktoś otworzył nam umysł i dusze....dlatego filmy Aronofskiego śmiało można nazwać genialnymi!:) Nie rozumiem jak ktoś może myśleć inaczej

chinka666

podpisuje sie ręką, nogą, i czym tam jeszcze sie da pod tym co napisałaś:D z clintem mansellem poprostu wgniatają swoimi filmami w fotel- katharsis to idealne określenie na to co czułem niedawno kiedy oglądnąłem w koncu Źródło...;p

Bentley

Ja to samo przeszedłem, gdy obejrzałem "Requiem dla snu". Pierwsza godzina filmu dobra. Ciekawa, wciągająca fabuła. Ale kolejne czterdzieści minut totalnie wgniata w fotel/krzesło. Muzyka Mansella poprostu miażdzy nawet samego Ennio Morricone... Możecie mnie zjechać za to, że śmiałem tak napisać, ale taka jest moja opinia, do której mam prawo. Widziałem mnóstwo filmów, ale żaden od czas "Lotu nad kukułczym gniazdem" nie zrobił na mnie tak oszałamiającego wrażenia... 10/10

chinka666

Ja akurat rozumiem, że można myśleć inaczej - ludzie różni są po prostu. chociaż ja akurat w tym przypadku się z tobą zgadzam. Koleś jest na serio geniuszem i wiem, że jeszcze nie raz oniemieję na widok jakiegoś jego wytworu.

selene_

Powinien kręcić zdecydowanie więcej filmów.Chociaż.. jeżeli są dlatego takie dobre, bo poświęca im całą swoją energię, to niech kręci nawet jeden na 5 lat. Jeżeli mają być poziomu Requiem for a dream czy the Fountain to warto. Tym bardziej z Rachel Weisz w roli głównej.

Binula

Trochę mi odbiło na punkcie "Requiem for a dream" ^^ Miałem go wypożyczonego miesiąc temu, a wczoraj pojawiła się możliwość ponownego wypożyczenia filmu i zrobiłem to bez zastanowienia...

chinka666

mam takie same odczucia, zgadzam sie w 100% z Chinka

cleese

zgadzam się z wami Darren Aronofsky to najlepszy reżyser ameryki ( a może i świat, chociaż znam paru równie dobrych). uwielbiam jego filmy. każdy film darrena i płyta mansella zmienia mój sposób patrzenia na świat. pozdrawiam fanów

devil06

no tak aronofsky i mansell to mieszanka wybuchowa:) nie wiem dlaczego niektorzy uważają że jego filmy sa kiczowate i banalne, na mnie robią niesamowite wrażenie i zgadzam sie z autorka teamtu to katharis, nie mogę sie juz doczekac nastepnych produckcji tylko szkoda ze wiele z jego pierwszych dziel jest niedostepnych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones