Darren Aronofsky

8,1
6 238 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Darren Aronofsky

Filmweb poleca

użytkownik usunięty

Aronofsky nakręcił 4 filmy pełnometrażowe, z czego Filmweb poleca 3. Chyba jedyny taki przypadek na tym portalu :)

Cóż geniusz reżysera jakby nie patrzeć :)

katasia1

Powód tylko jeden - Darren jest z**ebistym reżyserem i jak powiedziała moja przedmówczyni najzwyczajniej w świecie geniuszem :) Nakręci jeszcze mnóstwo świetnych filmów, które poleci filmweb :D

Finding_Neverland

Sprostowanko - Darren nakręcił pięć pełnometrażówek. Myślę, że Black Swan również okaże się godnym polecenia na filmwebie. Swoją drogą, to w sumie nie za bardzo wiem, czemu The Fountain nie ma "filmweb poleca"...

użytkownik usunięty
Finding_Neverland

"Czarny łabędź" nie miał jeszcze polskiej premiery i polskich recenzji, m.in. Filmwebu, zatem jak na razie - nie liczy się.

Guy Ritchie tez ma trzy filmy nakręcone, które poleca filmweb. Więc chyba Darren nie jest wyjatkiem.

użytkownik usunięty
julka_p

Guy Ritchie nakręcił 6 filmów pełnometrażowych (a licząc "Suspect" dla BBC, którego nie sposób zdobyć, to nawet 7) z czego filmweb poleca 3. Widzę, że z myśleniem u Ciebie nie jest najlepiej więc dla jasności:

D.A. - 3/4
G.R. - 3/6

Widzisz różnicę?

sory mój błąd, ale czemu mnie obrażasz? sory za opóznioną rekacje ale zupelnie zapomniałam tu wcześnej zajrzeć

użytkownik usunięty

No i dupa, nie będzie 4 polecanych z 5 nakręconych.

Naprawdę interesuje Cie co poleca Film Web?

użytkownik usunięty
kucuser

Ech... tak - filmweb mym panem, władcą i drogowskazem życiowym. Bez niego zemrę i filmu żadnego ujrzeć nie mogę...

Nie dygaj jak zostanę redaktorem FW to zaraz polecę Black Swan.

użytkownik usunięty
kucuser

No i po co?

"Bez niego zemrę i filmu żadnego ujrzeć nie mogę.."- żebyś nie musiał zmierać, a i żebyś coś sobie jeszcze zobaczył.

użytkownik usunięty
kucuser

Taaa... Wprost nie posiadam się z radości.

To i ja się ciesze :D

użytkownik usunięty

http://www.filmweb.pl/film/Pirania+3D-2010-418870

użytkownik usunięty

... ?

użytkownik usunięty

te znaki jakości są warte tyle co i nic...
Bracia Coen również mają 3

użytkownik usunięty

No z tymi znakami jakości to różnie bywa, ale przecież zależy to od gustu - podobało się redakcji, nie musi podobać się wszystkim użytkownikom. A co do Coenów - 15 pełnych metraży, 4 znaki jakości. Nawet zakładając, ze Filmweb poleca filmy od roku rozpoczęcia swojej działalności, czyli od 1998, to Coenowie wypadają następująco - 9 filmów, 4 znaki.

A jeśli chodzi o Aronofskiego, to był redakcyjnym faworytem aż do premiery "Czarnego łabędzia" - 3 na 4.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones